Operátor v elektrovýrobě - až 154 Kč/hod + bonusy!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Máte již předchozí zkušenost s prací ve výrobě, a nebo se chcete naučit něco nového? Tak pojďte pracovat k nám a přidejte se do našeho kolektivu, kde vás rádi přivítáme.

Hledáme kolegy na pozici - OPERÁTOR VÝROBY - první se podíváte, jak to u nás vypadá a poté vás rádi vše naučíme!

Nemusíte mít technické vzdělání - zkušenější kolega si vás vezme na starosti a vše vás naučí!
Základní náplní vaší práce bude obsluha výrobních strojů.

Věnovat se budete například navíjení kabelových svazků, kompletaci výrobků a jiným pracem v elektrovýrobě.

Na starost budete mít také kontrolu kvality výrobků.

Práce je rozmanitá, u nás nebudete stát u pásu!

Pozicí napříč výrobou je mnoho - proto vám konkrétní náplň vaší práce ukážeme přímo ve výrobě na prohlídce provozu, aby ste si byl jistý, že je to práce pro vás!

Profil kandidáta

Oceníme, pokud již máte zkušenost s prací ve výrobě - pokud však nemáte, vynahradíte ji ochotou učit se.

Práce je ve směnném provozu - měl byste být tedy ochoten pracovat na směny.

Pokud jste člověk, na kterého se dá spolehnout - tak šup k nám!

Nabízíme

Mzda 130 Kč/hod, ke které patří příplatky za odpolední směnu 8 Kč a noční 24 Kč - mzda se po zaučení navyšuje (doba závisí pouze na vaší šikovnosti).

Každý měsíc prémie až 18%.

Ke mzdě dostanete také velké množstí bonusů - jako například týmový bonus do 2000 Kč měsíčně, bonus za docházku, bonus za kvalitu práce. Pravidelně budete také dostávat čtvrtletní bonus.

Za měsíc si tak při 150 odpracovaných hodinách vyděláte klidně 30 000 Kč.

Budete mít možnost využívat také zvýhodněné stravování - 50 Kč na oběd přímo ve firmě.

Práce se nachází přímo v Olomouci - dostanete se k nám snadno pěšky, MHD i autem.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4187994  Posting date: 21.10.2021  The job comes from another website or source.