Customer and Sales Specialist

Středočeský kraj

Popis pozice

Jste člověk, který rád komunikuje s lidmi a hledá práci, kde se nebude nudit? Vítáte naopak práci různorodou a atraktivní, kde je možnost neustále rozvíjet své znalosti a dovednosti?

Pro našeho klienta s nadnárodním přesahem hledáme technicky zdatného kolegu do týmu.

  • každodenní návštěva u klíčového zákazníka, kde budete řešit technické záležitosti související s realizací projektu (např. koordinace instalací nových linek nebo jejich přemístění nebo úpravy linek)

  • zajištění oprav, revizí a certifikací, řešení reklamací

  • zajištění plynulého chodu přijatých objednávek až k jejich vyřešení

  • vyhledání další možnosti spolupráce se zákazníkem

Profil kandidáta

  • min.SŠ technického směru + zkušenost z automotive společnosti

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (maily, telefonáty)

  • uživatelská znalost Excelu – tvorba jednoduchých vzorců

  • řidičský průkaz sk.B a chuť řídit (občas budou služební cesty)

Nabízíme

  • fixní plat bez variabilní složky vázané na obchodní úspěchy

  • roční bonus

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravování

  • flexibilní pracovní doba

  • sick days 5x za rok

  • každé léto a zimu týmové akce v rámci firmy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4190202  Posting date: 25.10.2021  The job comes from another website or source.