Automechanik - vhodné i pro čerstvé absolventy a nadšence!

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro známou, světovou značku hledáme šikovné automechaniky do jejího autorizovaného servisu, který funguje v dvousměnném režimu. Pozice je otevřena jak pro zkušené automechaniky, tak absolventy a nadšence!

  • Opravy a servis nákladní vozidel a autobusů

  • Práce s moderním vybavením a nástroji pro diagnostiku

  • Výjezdy k zákazníkům s poruchou

  • Dlouhodobé zvyšování odbornosti

  • Kvalitní zaškolení podnikovým trenérem a zkušenými kolegy

  • Práce ve dvousměnném provozu

Profil kandidáta

  • Vyučení v oboru automechanik, popřípadě zájem o tento obor

  • Předchozí zkušenosti jsou velkým plus

  • ŘP sk. B

  • Ochota se neustále vzdělávat a posouvat

  • Flexibilita

Nabízíme

  • Mzda až 50.000Kč v závislosti na zkušenostech

  • Týden dovolené navíc

  • Firemní kantýna/stravenky

  • Hrazené životní pojištění

  • Zaměstnanecký program u mobilního operátora

  • Sleva na operativní leasing či koupi vozu

  • Vstupenky do aquaparku i pro rodinu

  • Občerstvení na pracovišti zdarma

  • Zaměstnanecké akce

  • Firemní akce

  • Pravidelná setkání s vedením

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4193493  Posting date: 30.10.2021  The job comes from another website or source.