Montážní technik (práce v zahraničí)

Německo

Popis pozice

Do stabilní české společnosti zaměřené na výrobu, instalaci a opravy elektronických a telekomunikačních zařízení, hledáme nové kolegy na pozici Montážní technik.

Pokud jste manuálně zručný, nevadí Vám práce ve výškách a jste otevřen turnusové práci v zahraničí, pak se budeme těšit na Váš životopis.

  • instalace a montáž telekomunikačních zařízení pro mobilní operátory na stožárech/ sloupech / budovách/ střechách

  • výměna telekomunikačních přístrojů za novější (podpora 5G)

  • práce na turnusy

  • 18 dní v zahraničí, týden volna doma

Místo výkonu práce: Německo

Profil kandidáta

  • Požadujeme:
    • ochotu pracovat v zahraničí (Německo)
    • ochotu pracovat ve výškách (budete zaškoleni)
    • ŘP sk. B

  • Výhodou, avšak ne podmínkou:
    • elektro vyhláška č. 50
    • znalost AJ či NJ

Nabízíme

  • zajímavou práci v zahraničí

  • možnost se kariérně posunout na pozici team leadera

  • zajištění dopravy a ubytování (většinou se jedná o penziony s kuchyňkou)

  • zaškolení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4195094  Posting date: 3.11.2021  The job comes from another website or source.