Konstruktér - elektrotechnik (vyhl. 50/7, autocad, Inventor)

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme posilu s Vyhl. 50/ §7 s praxí v konstruování.

  • návrhy elektro řešení staveb dle atypických požadavků

  • zpracování technických řešení

  • příprava detailní výrobní dokumentace pro výrobu

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání technického směru

  • vyhláška 50/1978 Sb. min §7.

  • praxe v konstruování v programu AUTOCAD a INVENTOR podmínkou

  • tvůrčí a koncepční myšlení

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti

  • příjemné a dynamické pracovní prostření

  • motivující finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností

  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, roční finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích, pravidelná valorizace mzdy, bonusy za odpracované roky, příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazyková výuka na pracovišti aj.

  • možnost osobního i profesního rozvoje

  • práci na zajímavých projektech

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4201601  Posting date: 11.11.2021  The job comes from another website or source.