DTP operátor/grafik

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro nadnárodní společnost, u které ale vládne rodinná a pohodová atmosféra hledáme do týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici grafika/grafičky.

Společnost se zabývá výrobou hliníkových tub pro aerosolové spreje, takže náplní práce bude zpracování grafiky pro odvětví kosmetiky známých světových značek. Zároveň budete kontrolovat dodané podklady od klienta, řešit předtiskovou přípravu dat, komunikovat s kolegy z různých týmů, kteří se budou na zakázce také podílet.

Profil kandidáta

  • zkušenost v oboru alespoň dva roky

  • znalost předtiskové přípravy a práce s vektory

  • znalost Adobe Creative Cloud (Illustrator, Photoshop, InDesign)

  • pečlivost, smysl pro detail, rychlost a logické uvažování

  • základní znalost angličtiny (mailová komunikace)

Nabízíme

  • přáteské prostředí

  • práci na zajímavých značkách a projektech

  • pracoviště s moderními technologiemi

  • zajímavé platové ohodnocení

  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, pružná prac.doba, stravenky, Cafeteria, 13. plat…)

Místo pracoviště: 5 minut od Kolína

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4203587  Posting date: 15.11.2021  The job comes from another website or source.