Recruiter/ka – Praha 9

Praha

Popis pozice

Hledáte práci nebo uvažujete o změně současného zaměstnání?

Jste proaktivní a komunikativní osobnost se zkušeností z recruitmentu?

Chcete pracovat v přátelském týmu se zázemím v nadnárodní společnosti?

Pro módní společnost se sídlem v Praze hledáme do týmu personalistů novou kolegyni nebo kolegu.

  • správa agendy a kompletní zastřešení náborového procesu

  • spolupráce s obchodním oddělením při vytváření HR strategie

  • hledání těch nejefektivnějších cest ke kandidátům

  • vytvoření dobrých vztahů s manažery, HR i kandidáty, tak aby vše fungovalo

  • spolupráce na kampaních, zlepšování procesů a všeho co se týká náboru

  • pravidelný reporting vedení společnosti

Profil kandidáta

  • zkušenosti s náborem zaměstnanců min. 2 roky

  • samostatnost a organizační schopnosti

  • dobrou schopnost komunikace a týmové spolupráce

  • komunikativní znalost angličtiny

  • dobrou znalost MS Office

  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • zázemí moderní společnosti s přátelským přístupem

  • motivující finanční ohodnocení

  • 2x v roce vyplácený 13.plat

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • zaměstnaneckou slevu na nákupy módního oblečení

  • stravenkový paušál

  • MultiSport karta

  • nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4205547  Posting date: 16.11.2021  The job comes from another website or source.