Hledáme provozního elektrikáře s praxí

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme nové lidi do týmu. Uvítáte přátelskou atmosféru napříč celou firmou? Jejich firemní kultura spojuje různorodý tým. Přejete si ráno vstát s pocitem, že se těšíte do práce? Za dobře odvedenou práci nabízí zajímavou mzdu, ale také bonusy. Zároveň můžete získat cenné zkušenosti a využít řadu dalších výhod. Rostou rychlým tempem a vy můžete růst s nimi.

Ozvěte se nám.
CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

  • Zajistit, aby veškerá zařízení pracovala účinně a efektivně

  • Asistovat při větších přestavbách zařízení

  • Vést větší i menší údržbu a opravy motorových součástek a dalšího zařízení pomocí (speciálních)nástrojů. Provádí údržbu strojů a zařízení výrobní technologie

  • Analýza a řešení závad na elektroinstalacích aelektrických zařízeních

  • Aktivně se podílet na řešení prostojů, které denně vznikají, podporuje spuštění linky, přestavby a výrobu dle potřeby

  • Asistence u pravidelné kalibrace měřícího zařízení

  • Řešit problémy, provádět menší i větší opravy a preventivní údržbu tak, aby splnil požadavky na zajištění spolehlivosti a nepřerušené výroby

Profil kandidáta

CO OČEKÁVÁME?

  • SOU/SŠ v oboru elektro

  • Vyhláška č.50 /1978 Sb.Vyhláška č.50 /1978 Sb.

  • Řidičské oprávnění pro řízení VZV, výhoodu ne podmínkou

  • 2-5 let praxe ve výrobě na pozici elektrikáře

  • Pečlivost, zodpovědnost a flexibilitu

  • Uživatelskou znalost práce na PC

  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Zajímavou mzdu

  • Práce v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na dojíždění

  • odborná školení, možnost růstu a spousta dalších výhod!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4207515  Posting date: 19.11.2021  The job comes from another website or source.