Hledáme skladníka – dvě směny a až 32.000 Kč!

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jsme odborníci na výrobu výdejních a chladících zařízení a hledáme mezi sebe nové kolegy do skladu na dvousměnný provoz. Pokud máte s prací ve skladu zkušenosti a hledáte novou práci nebo chcete změnu, obraťte se na nás!
Co budete vaší náplní práce?

  • Příjem materiálu, skladování, balení a expedice.

  • Obsluha VZV.

  • Obsluha a udržování podnikového systému.

  • Práce se scannerem.

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenost ve skladu.

  • Zkušenosti s VZV výhodou, ne podmínkou – průkaz zajistíme!

  • Zodpovědnost a spolehlivost.

  • Znalost práce se SAP výhodou.

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Nástup přímo do kmene – nejedná se o agenturní zaměstnávání.

  • Dvousměnný provoz – ranní a odpolední směny.

  • Mimo základní mzdu bonusy za výkon.

  • Práci v čistém, tichém a moderním prostředí – máme nově vybudovanou halu.

  • Skvělou dostupnost – jezdí k nám různé přímé spoje MHD nebo můžete využít parkoviště v areálu společnosti.

  • Širokou škálu benefitů – 25 dní dovolené, 10minutová placená přestávka navíc, závodní stravování, kvartální odměny a spoustu dalšího!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4209260  Posting date: 23.11.2021  The job comes from another website or source.