Svářeč i bez praxe, náborový příspěvek 30 000 Kč

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Příležitost pro zkušené svářeče s platným průkazem i pro zájemce bez zkušeností - pro ty je připravena svářečská školka!

Pro našeho klienta se sídlem u Frýdku-Místku, hledáme kandidáty, kteří se chtějí podílet na unikátních projektech a pracovat pro celosvětovou špičku v oboru strojírenství. Nabízíme ti spoustu skvělých benefitů!

  • svařování velkých konstrukcí

  • kontrola svárů

  • dodržování technologických postupů

Profil kandidáta

  • vyučen v oboru

  • státní zkouška – metoda 135 podmínkou (pro zkušené svářeče)

  • zkušenost se svařováním v polohách, tenkých i tlustých materiálů

  • zkušenost se svařováním větších konstrukcí výhodou

  • nemáte zkušenosti, ale rádi byste je získali? Pak můžete využít příležitost ve svářečské školce, kde se budete učit různé typy svárů, materiálů a poloh při svařování.

Nabízíme

  • náborový příspěvek 30.000 Kč

  • možnost ubytování zdarma

  • zázemí silné mezinárodní strojírenské společnosti

  • týden dovolené navíc

  • plně hrazené stravování v areálu

  • jazykové vzdělávání

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora

  • Flexi Pass CARD pro všestranné vyžití

  • pravidelné akce pro zaměstnance (Family day, Mikuláš, sportovní turnaje, Do práce na kole)

  • odměny k životním a pracovním výročím

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4209527  Posting date: 23.11.2021  The job comes from another website or source.