Administrátor serverů Linux | HPP | Ostrava

Ostrava, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta – úspěšnou a stabilní českou firmu, která je provozovatelem nejmodernějšího datového centra ve střední Evropě, hledáme vhodného kandidáta na pozici Administrátor serverů Linux.

Jsi nadšenec IT a baví tebe správa Linux Serverů? Preferuješ nekorporátní prostředí a chceš pracovat v přátelském kolektivu s férovým přístupem?

Tak možná hledáme právě tebe!

  • zajištovat správu serverů firemních klientů postavených na Linuxu

  • řešit požadavky firemních klientů

  • účastnit se zajímavých IT projektů

Profil kandidáta

  • výbornou znalost Linuxu a zkušenost se správou serverů postavených na linuxových platformách (Debian, CentOS apod.)

  • zkušenost s Apache serverem a DNS

  • zkušenost se skriptováním (ideálně Bash nebo Python)

  • zkušenost s dohledovými systémy (např. Zabbix / Centreon) je velkou výhodou

  • Orientace v prostředí VMware, vSphere

  • Orientace v problematice serverových a storage systémů

  • Angličtina (mírně pokročila)

Nabízíme

Co od nás můžeš očekávat:

  • přistup k těm nejmodernějším technologiím v oboru a kreativní práci

  • odborné vzdělávací kurzy

  • moznost jazykových lekcí (skupinové / individuální)

  • možnost HO

  • dovolená navíc

  • příspěvek na dovolenou

  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • možnost karierního růstu

  • přátelské a příjemné pracovní prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4210125  Posting date: 24.11.2021  The job comes from another website or source.