Seřizovač sériové výroby / procesní inženýr - Prostějov

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáme seřizovače, ideálně z výroby plastů, který se nebojí hovořit anglicky a chce se posunout na post Procesního inženýra.

  • Návrh, vývoj a implementace nových výrobních technologií v rámci vývojových projektů (návrh dílů, výrobních prostředků, výrobního procesu a industrializace) v předvýrobní a předsériové fázi.

  • Budete připravovat technické specifikace, získávat vzorky, validovat nástroje a vybavení, posléze se pak aktivně účastnit výroby vzorků a předsérií.

Profil kandidáta

  • Min. roční zkušenosti ve výrobní společnosti, preferujeme automotive, není to však podmínkou, ideální je vzdělání zaměřené na procesního inženýrství, případně praxe Seřizovače sériové výroby

  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Stabilní silná společnost

  • Přátelský kolektiv a neformální firemní prostředí

  • Dobré finanční ohodnocení

  • Zajímavé projekty v zavedené mezinárodní společnosti

  • Stravenky, flexipassy, závodního stravování přímo ve firmě, firemní akce

  • Systém zaškolení-kvalitně Vás zaškolíme , sami na to nebudete

  • 22dní dovolené a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4218130  Posting date: 7.12.2021  The job comes from another website or source.