Pracovník sériové kvality s přesahem do vývoje (AJ podmínkou, práce v mezinárodním prostředí)

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Do našeho týmu techniků ve vývojové kvalitě hledáme kolegu, který má zkušenosti ze sériové kvality (automotiv, nebo strojírenský průmysl). Pokud jste se s vývojovou kvalitou nikdy nepotkali nevadí!

Našim cílem je najít ambiciózního kolegu, který má rád mezinárodní prostředí a ovládá anglický jazyk na komunikativní úrovni. Zároveň je motivovaný nastoupit do práce, kde se bude do vývojové kvality postupně zaučovat díky přidělenému tutorovi.

Tato pozice má opravdu velký potenciál! Pokud vás to bude bavit a budete chtít z toho "vytřískat" co nejvíce, můžeme vás přiřadit na projekty v zahraničí, díky kterým procestujete spoustu zemí!

  • Budete se starat o projekty a připravovat je pro sériovou výrobu z pohledu kvality. Zlepšování procesů.

  • Uplatňovat a používat vývojové metody, zátěžové zkoušky.

  • Schvalovat prototypy, výrobky z předsérie a první vzorky.

  • Tvořit kontrolní proces, včetně plánů auditu.

  • Budete neustále v úzké komunikaci se zákazníkem ohledně parametrů kvality (angličtina).

  • Práce je 50 % v kanceláři, 50 % ve výrobě.

To vše vás ale naučíme! Jediné co potřebujete, jsou zkušenosti technika ze sériové výroby!

Profil kandidáta

  • VŠ technického zaměření nebo SŠ podmíněno praxí v sériové výrobě.

  • Zkušenosti z oblasti kvality jsou podmínkou (min. rok je ale ideální).

  • Zkušenosti z výrobní firmy podmínkou, automotive je velká výhoda.

  • AJ na komunikativní úrovni je podmínka - budete komunikovat se zákazníkem.

  • Jste ambiciózní s logickým uvažováním a nebojíte se dynamické práce.

  • Dokážete se prosadit.

Nabízíme

  • Nástupní mzda pro nezkušeného kolegu 35.000 až 38.000 Kč.

  • Pokud jste z Přerova, máme zajištěnou dopravu!

  • Práce ve stabilní, silné společnosti na mezinárodní úrovni.

  • Přátelský kolektiv a neformální firemní prostředí.

  • Zajímavé projekty, pracovní cesty do zahraničí.

  • Stravenky, flexipasy, závodního stravování přímo ve firmě, firemní akce.

  • Kurzy cizích jazyků během pracovní doby - angličtina, francouzština, španělština, němčina.

  • Systém zaškolení – kvalitně vás zaškolíme , sami na to nebudete, čeká vás tým 15 kolegů!

  • A mnoho dalšího!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4237923  Posting date: 14.1.2022  The job comes from another website or source.