Specialista IT bezpečnosti - vhodné i pro juniory - Mladá Boleslav

Středočeský kraj

Popis pozice

Do mezinárodní ICT společnosti hledáme specialistu v oblasti IT bezpečnosti, který se stane součástí našeho týmu. Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy, které baví IT. U nás budete vytvářet kompletní ICT řešení a inovativní technologie, které mění svět k lepšímu.

  • Podílet se na návrhu a zajištění bezpečnostních standardů pro jednu z největších firemní sítí v ČR

  • Analýza a zpracování IT bezpečnostních požadavků

  • Posouzení a následné zpracování požadavků v oblasti síťové bezpečnosti (proxy/webfiltering/firewall).

  • Podílet se na vyšetřování IT bezpečnostních incidentů

  • Sledování bezpečnostní situace a aktuálních zranitelností ve světě

  • Komunikace a spolupráce s ostatními IT útvary

  • Komunikovat s uživateli a řešit jejich požadavky

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v IT, zaměření na oblast bezpečnosti/praxe v IT výhodou

  • Znalost základních síťových, aplikačních protokolů, znalost OS Windows

  • Základní přehled o kybernetické bezpečnosti

  • Základní znalost programování výhodou

  • Znalost angličtiny na úrovni komunikace s kolegy (B2)

  • Dobré analytické schopnosti

    • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, ochota se vzdělávat a učit se novým věcem

    • Zkušenost se správou podnikové sítě výhodou

Nabízíme

  • Mobilní telefon dle výběru – iPhone nebo Android, je to na vás. Každé dva roky dostanete příspěvek 15 400 Kč na nový, když budete chtít

  • Roční odměnu ve výšce 15% v závislosti od plnění firemních cílů

  • Zaměstnanecký tarif za pár korun. Neomezené volání i SMS a k tomu 20 GB dat

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova

  • 5 týdnů dovolené, 4 dny osobního volna a 1 den na dobročinnou činnost

  • Benefity v hodnotě 10 000 Kč ročně - služby z oblasti sportu a kultury, příspěvky na dopravu, dovolenou nebo jazykové kurzy

  • MultiSport kartu pro vás, pro doprovod i dítě - volné nebo zlevněné vstupy do stovek sportovních a relaxačních zařízení

  • Penzijní připojištění

  • Slevy na nákup zboží a služeb produktů - našich vlastních i desítek našich partnerů

  • Stravenkový paušál

  • Zdravotní péči ve smluvním zdravotním centru

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Yuliia Shevtsova
ID: 4246441  Posting date: 26.1.2022  The job comes from another website or source.