Aplikační inženýr mimo automotive

Liberecký kraj

Popis pozice

Náš klient se zabývá výrobou a vývojem dálkových ovladačů pro různá odvětví průmyslu. V tuto chvíli hledáme šikovného Aplikačního Inženýra s předchozí praxí a komunikativní angličtinou. Nehledáme práve Vás?

  • navrhování funkčních bezpečnostních systémů pro radiové dálkové ovladače

  • vývoj zákaznických systémů (zakázková výroba)

  • tvorba elektronických schémat zapojení

  • navrhování systémového aplikačního systému pomocí PLC

  • vývoj a ověřování schémat

  • spolupráce s dalšími odděleními

  • spolupráce při zlepšování procesů

Profil kandidáta

  • praxe na obdobné pozici min. 5 let

  • komunikativní Aj

  • znalost elektroniky a RF

  • zkušenost s vývojem konfigurovatelného systému pro průmyslová zařízení

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání mimo automobilový průmysl

  • využití znalosti angličtiny na denní bázi

  • po zaučení možnosti HO

  • týden dovolené navíc

  • stravenky a poukázky Flexi Pass

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • výhodný tarif od Vodafone

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4248059  Posting date: 28.1.2022  The job comes from another website or source.