Finanční controller s AJ | Ostrava

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti s finančnímc controllingem ve výrobním podniku? SAP je pro vás hračka a k tomu hovoříte anglicky? Do výrobního závodu na Ostravsku hledáme posilu na oddělení finančního controllingu! Dejte nám o sobě vědět, pošlete CV v AJ a potkáme se nad detaily pozice. :-)

  • Podílení se na přípravě a tvorbě rozpočtů a pravidelných prognóz

  • Příprava a zpracování výpočtů v SAP

  • Řízení matriálových zásob

  • Aktivní účast na měsíční účetní závěrce a ročním auditu

  • Pravidelné sledování opatření pro optimalizaci nákladů (CIP)

  • Pravidelné sledování a podávání zpráv o kapitálových/investičních cílech

Profil kandidáta

  • Ekonomické vzdělání

  • Min. 3 roky praxe ve výrobním prostředí

  • Zkušenosti s modulem SAP CO

  • Anglický jazyk - komunikativní úroveň B2

  • Znalost MS Excel

Nabízíme

  • Atraktivní mzda

  • 5 týdnů dovolené

  • Sick days

  • Možnost pracovat na HO

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravné

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4319944  Posting date: 3.5.2022  The job comes from another website or source.