Remote Java developer |high-tech|HPP/IČO

Práce z domu

Popis pozice

Pro našeho klienta, českou společnost, která působí na trhu IT již více než 30 let, hledáme zkušeného Java vývojáře.

Společnost se zabývá vývojem a implementací high-tech produktů, a to v oblasti IT infrastruktury, kybernetické bezpečnosti, optimalizace projektového řízení apod. Hlavní zákazníky společnosti jsou velké výrobní, obchodní firmy a organizace statní správy.

Tým: hledáme „hlavního“ Java vývojáře, který by si vzal vývojářskou část pod sebe a byl podporou pro své kolegy z týmu.

Lokalita: kanceláři mají v Praze, Mlada Boleslav, Ostrava a Brno – práci lze dělat FULL-REMOTE

Spolupráce: HPP / IČO

Technologie:

  • Jako Java framework pracuji se Springem,

  • Na buildování používají Mavenve spojení s Nexus jako artifact repository.

  • Primární operační systém – Linux.

  • Databáze klasické relační, většinou

  • Budete součástí agilního týmu, který vyvíjí nové aplikace, které používají lidé po celém světě.

  • Budete mít zásadní vliv na výslednou podobu celé aplikace

  • Budete pracovat s aktuálními technologiemi a nebudete se muset prokousávat legacy kódem.

  • Budete mít příležitost naučit se nové věci.

Profil kandidáta

  • Komerční pracovní zkušenost ve vývoji Java alespoň 3 roky

  • Zkušenost se Spring framework

  • Zkušenost s vývojem webových aplikací výhodou

  • Angličtina na pokročilé komunikativní úrovni

  • Samostatnost

Nabízíme

  • 100% Práce z domova

  • Flexibilní pracovní doba

  • Týden dovolené navíc (25 dnů v roce)

  • Občerstvení na pracovišti

  • Společenské akce (např. dračí lodě, laser game, motokáry atd.)

  • Jazykové kurzy (angličtina/němčina) a firemní vzdělávání

  • Stravenky

  • Multisport karta

  • Penzijní připojištění ( až do výše 3% mzdy).

  • Relax Room ( mají tam: ping pong, fotbálek, Xbox, klávesy, malou posilovnu )

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4331057  Posting date: 17.6.2022  The job comes from another website or source.