Číšník / Servírka až 50 000,- Kč / měsíc

Praha

Popis pozice

Už tě nebaví tvoje stereotypní práce a hledáš novou pracovní příležitost ke které nepotřebuješ žádné velké zkušenosti ani schopnosti?

Umíš anglicky, jsi energický /-ká a nezkazíš žádnou zábavu?

Pokud sis odpověděl /-la ANO, tak jsi to právě Ty koho hledáme! Pošli nám svůj životopis a my se již o vše postaráme.

Pro luxusní cateringovou společnost sídlící v samém srdci Prahy hledáme zaměstnance na pozici Čišník / Servírka.
  • organizace a zajištění plynulého chodu restaurace, přijímání a usazování hostů,

  • přijímání objednávek, stálá komunikace s hosty,

  • servírování pokrmů a nápojů,

  • účtování tržeb hostům, vedení pokladny,

  • příprava a pomoc při pořádání akcí.

Profil kandidáta

  • střední škola s maturitou

  • čistý trestní rejstřík

  • reprezentativní vystupování

  • ochota pracovat ve 12 hodinovém režimu (rozpis na celý měsíc dopředu)

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovéhom stavu společnosti

  • mzda: 50 000 Kč / měsíc

  • občerstvení na pracovišti zdarma

  • 20 dní dovolené

  • dotovaná Multisport karta

  • lokalita: Karlův most (Praha)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4338957  Posting date: 25.5.2022  The job comes from another website or source.