Recepční - administrátor/ka pro mezinárodní společnost s Čj a Aj

Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme vhodnou posilu do týmu na pozici Recepční, pokud jsi komunikativní, máš příjemné a profesionální vystupování a láka tě práce ve stabilní a prestižní společnosti tato příležitost je právě pro tebe!

  • Zajištění plynulého chodu recepce

  • Vítání návštěv, registrace a vystavování vstupných karet

  • Udržování recepce, kuchyněk, kopírovacích center

  • Vyřizování odchozí a příchozí pošty

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • Uživatelská znalost MS Office

  • Nezávislost a samostatnost

  • Plynulá čeština

  • Angličtina slovem a písmem (středně pokročilá)

  • Zkušenost v administrative (výhodou)

  • Orientace na spokojenost klienta

Nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou

  • Konkurenceschopné ohodnocení

  • Balíček firemních benefitu (stravenky, životní pojištění, pojištění odpovědnosti, sick days)

  • Práce v mezinárodní stabilní společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Farida Alieva
+420 703 865 271
ID: 4368600  Posting date: 28.6.2022  The job comes from another website or source.