Full-stack developer - react, .net/c#

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Náš klient – jeden z největších poskytovatelů ICT řešení v Evropě – aktuálně hledá posilu do fullstack týmu, která bude pracovat na systému pro online fakturaci iDoklad pro malé živnostníky i velké firmy.
Do týmu hledáme full-stack developeraReactem a .NET/C#.

Součástí Vaší práce bude navrhovat, vyvíjet a zdokonalovat funkcionalitu, aby byl výsledný produkt maximálně efektivní, jednoduchý a uživatelsky přívětivý. Mimo to budete samozřejmě i:

  • spolupracovat na tvorbě analýz a prototypů

  • upravovat API rozhraní

  • navrhovat řešení a přicházet s nápady

  • prezentovat postup projektu týmu

Profil kandidáta

Pro náš projekt hledáme někoho, kdo:

  • má zkušenosti v Reactu a .NET/C# alespoň 3 roky

  • ví co je REST API

  • není úplný suchar

A budeme nadšení, pokud znáte:

  • TypeScript

  • Azure

  • Git

  • KendoUI

Nabízíme

V práci každého maximálně podpoříme, proto od nás můžete čekat:

  • HO 2 až 3 dny v týdnu

  • flexibilní pracovní dobu

  • neformální prostředí

  • pobočku v Brně

  • příspěvek na techniku dle vlastního výběru

Samozřejmostí je u nás dovolená 5 týdnů, sick days, podpora od celého našeho týmu, mobilní tarif s neomezenými daty a spousta dalšího.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4399599  Posting date: 10.8.2022  The job comes from another website or source.