Jednoduchá výpomoc v tiskárně 140 Kč/hod, možnost záloh

Manuvia, a. s.

Místo práce
Chrášťany, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
08.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
140 - 160 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zodpovědné muže a ženy (od 18ti let) na sezónní výpomoc do moderní digitální tiskárny v Chrášťanech (7 minut od Zličína). Samozřejmostí je svozový autobus ze Zličína ZDARMA, který jezdí několikrát za hodinu, stravenky za každou odpracovanou směnu, zálohy každý týden a hlavně nenáročnou práci v moderním, čistém a přátelském prostředí.

Náplň práce:
- kontrola pozvánek, přáníček, fotoknih, kalendářů...
- výpomoc při balení a expedici zboží
- jednoduchá obsluha a údržba tiskařských strojů
- nenáročná výpomoc ve skladu

Pracovní doba:
- třísměnný provoz PO-PÁ - (6 - 14, 14 - 22, 22 - 6)
- od konce listopadu 12ti hodinové směny

Informace o náboru

- smlouvu na DPČ s možností přestupu na HPP
- nástup od 8. 10. 2018
- mzdu 140 - 160 Kč/hod
- příplatky za noční směnu 15%
- zálohy ve výši 1 000 Kč každý týden
- stravenky za každou odpracovanou směnu
- svozový autobus ze Zličína a zpět ZDARMA
- získání praxe v polygrafii
- zaměstnanecký servis od koordinátorů v místě práce
- certifikát pro pracovníky obsluhy tisku
- zajímavou práci v moderním, čistém a nekonvenčním prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Stabilní firma působící na českém trhu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zletilost
- znalost práce na PC
- flexibilitu - možnost pracovat 8 hodinovou směnu
- zodpovědný přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3502266  Posting date: 27.9.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 140 - 160 Kč/hod