Jeřábník - třída A, Ostrava

Manuvia, a. s.

Místo práce
Pohraniční 106, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.10.2019 a později
Mzdové podmínky (brutto)
zajímavé platové ohodnocení v průměru 19.000 Kč za základní pracovní dobu 7,5 hod denně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zaměstnance na pozici jeřábník s praktickými zkušenostmi. Obsluhou jeřábů ve výrobních halách přispějete ke vzniku nových výrobků – odlitků, používaných v různých odvětvích průmyslu a výroby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Máme co nabídnout:
- možnost zabezpečit ubytování
- možnost stravování v jídelně podniku
- práce na hlavní pracovní poměr
- zajímavé platové ohodnocení v průměru 19.000 Kč za základní pracovní dobu 7,5 hod denně
- práce dlouhodobého charakteru, jen ranní směny
- možnost zabezpečit obnovení platnosti jeřábnického průkazu
- možnost kariérního růstu (licí zkoušky)
- dbáme na spokojenost našich zaměstnanců

Informace o náboru

S každým uchazečem realizujeme obhlídku pracovní pozice a osobní pohovor.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost, která se zabývá výrobou různých odlitků pro další využití s celosvětovou expedicí pro různé klienty.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme uchazeče spolehlivé, týmové hráče, otevřené komunikaci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3698152  Posting date: 26.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: zajímavé platové ohodnocení v průměru 19.000 Kč za základní pracovní dobu 7,5 hod denně