PPC Specialista

Manuvia, a. s.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsícMzda dohodou, dle zkušeností kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš interní Marketing tým v Praze hledáme nového člena. Jste PPC a online marketingový nadšenec? Pojďte se s námi potkat a pobavit se o možnostech spolupráce.

Na čem s námi budete spolupracovat?

Realizovat a celkově spravovat PPC reklamu v Google Ads, Seznam Sklik, Facebook…
Navrhovat řešení a cílení online marketingových kampaní v oblasti náboru zaměstnanců
Sledovat a vyhodnocovat úspěšnost jednotlivých kampaní a optimalizovat je
Vyhodnocovat úspěšnost dalších online aktivit pro podporu brandu Manuvia
Úzce spolupracovat s dalšími členy marketing týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co na oplátku získáte?

Kreativní práci bez stereotypu
Možnost přinášet vlastní nápady
Prostor vzdělávat se na školeních a kurzech
Firemní notebook a telefon
Sick days
Stravenkový paušál
Možnost pořídit si Multisport kartu
Místo výkonu práce: Praha, možná i Ostrava (v obou městech máme kanceláře)
Možnost nástupu dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme Manuvia, personální společnost. Pozice je obsazována pro interní Marketing tým.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pracovní pozici
Zkušenosti z marketingových agentur výhodou
Zkušenosti z oblasti HR marketingu výhodou
Znalost práce s Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics, Sklik
Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
Schopnost přizpůsobit se požadavkům interních kolegů a návrhy řešení
Analytické myšlení
Zvládnutý time-management, spolehlivost
Schopnost týmové spolupráce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4161661  Posting date: 29.9.2021  Lower salary limit (gross): 35 000 Kč/měsíc