Elektromechanik ( i pro absolventy)

MarkMont,s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
190 Kč/hod.mzda až 190 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do strojní výroby kolejových vozidel v Plzni hledáme šikovné elektromechaniky a elektromechaničky.
Zaměstnání vhodné i pro absolventy či ženy.

Příprava a rozvod kabeláže, drobné opravy, práce dle výkresové dokumentace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Smlouvu na HPP
Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Plzni
Možnost uplatnění i pro absolventy či ženy s praxí v oboru
Možnost ubytování
Možnost přesčasových hodin
Možnost záloh
Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Působí v oblasti dopravního strojírenství, vyrábí kolejová vozidla pro městskou dopravu a železnici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme spoločnosť pôsobiaca v európskej únii v oblasti, zabezpečenia kompletných služieb, prenájmu pracovných síl. Naša činnosť, spoločnosť začala na trhu, ako stavebná – strojárenská a elektrotechnická firma a tieto služby využívajú naši klienti do dnes.
ID: 3982473  Posting date: 6.10.2020  Lower salary limit (gross): 190 Kč/hod.