MBankéř/ka - Ústí nad Labem (vhodné i pro absolventy)

mBank S.A., organizační složka

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 40 000 Kč/měsícGarance měsíční odměny min. 30.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nemusíš být zkušený bankéř nebo finanční konsultant, na tuto pozici hledáme člověka, který v sobě má obchodní potenciál a tah na bránu, ale možná o tom sám ani ještě neví. To podstatné Tě rádi naučíme, tak pokud si věříš, není nic jednoduššího než poslat životopis a Tvoje bankovní kariéra může začít!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Díky obchodní smlouvě nabízíme zajímavý a propracovaný systém měsíční odměny bez stropu, flexibilní pracovní dobu a otevřenou pracovní kulturu
3 měsíční adaptační plán, kterým Ti garantujeme stabilní měsíční příjem po dobu zaškolování
Peníze si u nás „nevysedíš“, ale máme zajímavý odměňovací model, který podporuje aktivitu a kde nejsou žádné stropy.
Hlavně kvalitní bankovní produkty, bez zbytečných poplatků, které klienti milují. Přesvědč se, stačí se podívat na naše webové stránky
Stravenky Ti nedáme, ale slevu na Tvojí hypotéce ano, a to až 40% ze standardně nabízené úrokové sazby
Garance měsíční odměny min. 30.000,-
Možnost studia – pokud jsi student kombinovaného nebo dálkového studia, skvělé! Máme rádi lidi, kteří se chtějí vzdělávat a posouvat.

Informace o náboru

Těšíme se na reakce a případné setkání!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

bankovnictví

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Maturitu
Talent pro obchod a chuť se posouvat dál
Spolehlivost, poctivost, samostatnost a jistou míru loajality
Znalost MS Office na uživatelské úrovni
Dodržování standardů banky
Spolupráce formou IČO

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBank je značkou mobility, jednoduchosti a inovace v bankovnictví. Na CZ/SK trhu jsme už 13 let hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople. Nabízíme výhody flexibilního a rodinného prostředí typického pro start-up, a zároveň stabilitu spolehlivé banky. Zažij naši mPartu na vlastní kůži a dělej to, co Tě baví!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3888425  Posting date: 9.3.2020  Lower salary limit (gross): 20 000 Kč/měsíc