Obchodně - ekonomický ředitel/ka - výrobní závod v západních Čechách

Mgr. Iva Jobová

Místo práce
Karlovarský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení a rozvoj následujících oddělení:
- Nákup a logistika
- Finance a účetnictví
- Controlling
• Přímé vedení cca 30 kolegů na pozicích vedoucích jednotlivých oddělení

-> Hospodářský rozvoj a dosažení ekonomických cílů společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient Vám nabízí zodpovědnou manažerskou pozici v jednom z výrobních závodů v České republice stejně jako vynikající průběžné vzdělávání ve firemní centrále v západní Evropě včetně kompletního potřebného zaškolení. Samozřejmostí jsou odpovídající platové podmínky i vynikající firemní kultura.

Informace o náboru

Po úspěšné zaškolovací fázi a důkladném seznámení se s koncernovou centrálou v zahraničí Vám bude předána zodpovědnost za vedení odpovídajících oblastí v našem výrobním závodě v západních Čechách. Pozice vyžaduje úzkou spolupráci s firemní centrálou i s dalšími partnerskými závody podnikatelské skupiny.

V případě Vašeho zájmu o pozici nám prosím zašlete Vaše aktuální CV v NJ, děkujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším klientem je velmi úspěšná expandující evropská společnost v oblasti výroby ocelostaveb.
Orientace na zákazníky, inovace, spolehlivost, trvalý růst a zodpovědné vztahy se zaměstnanci i obchodními partnery patří ke klíčovým firemním hodnotám.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Průmyslová výroba

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ukončené studium obchodního/ekonomického zaměření (příp. srovnatelné profesní
zkušenosti)
• Manažerská zkušenost v ekonomické / obchodní / administrativní / exekutivní oblasti
• Velmi dobrá znalost NĚMECKÉHO jazyka slovem i písmem
• Anglický jazyk výhodou, nikoli podmínkou

->Jako osobnost se vyznačujete obchodním duchem i "hands-on" mentalitou, schopností sebeprosazení a vyjednávání.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství téměř 25 let. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska a Polska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search a koučování ve firemním prostředí.
linkedin.com/in/iva-jobova-9491a328

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci