React/ React Native Developer

MOVISIO s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně hledáme člověka, který se vyzná ve světě React a React Native. Člověka, co dokáže samostatně myslet, umí se rozhodnout a zároveň zvládá dodržovat termíny levou zadní. Také musí být týmový hráč. Super bude prokazatelná praxe, což se dá potvrdit například vlastním portfoliem či příklady projektů, na kterých jsi v minulosti pracoval/a, nebo odkazem na tvůj GitHub.

Co tě u nás čeká?
- Dostaneš možnost pracovat na různorodých projektech – od mobilních aplikací po webové mapové aplikace
- Budeš pracovat na agilně i waterfallově vedených projektech
- Práce s klienty jako ABB, Sherlog, ŘSD nebo Kovaco
- Uvidíš reálné výsledky projektů, na kterých budeš pracovat
- Super partu a přátelský tým kolegů

Co bys měl/a umět?
- Zkušenosti s vývojem webových aplikací v Javascriptu ve spojení s frameworkem React a/nebo vývojem mobilních aplikací ve spojení s React Native
- Znalost HTML, CSS, REST API, Git
- Alespoň 2 roky zkušeností s React nebo React Native
- Zkušenost s QA procesy a testováním software
- Chuť učit se novým věcem a posouvat se dál

Zaměstnanecké výhody, benefity

A na co se u nás v Movisiu můžeš těšit?
- Jsme dost neformální a umíme si ze sebe udělat legraci
- Jedinečnou kulturu, přátelský kolektiv, táhnutí za jeden provaz a všudypřítomnou možnost volby
- Podporu tvého rozvoje a růstu
- Full-time spolupráci na HPP nebo IČO
- Spoustu zajímavých benefitů (Cafeterie, 5 týdnů dovolené, homeoffice, apod.)
- Kanceláře u Botiče a vlastního šéfkuchaře
- Přátelský a mladý tým
- Team buidingy na firemní chatě

Benefity:
- Dovolená navíc - 25 dní
- Chillout room s Xboxem
- Homeoffice
- Kariérní růst
- Notebook
- Originální kanceláře
- Pružná pracovní doba
- Přátelské prostředí
- Skvělý tým profesionálů
- Stabilní firma
- Teambuilding
- Work-life balance
- Čas na inovace
- Čas na vlastní projekt
- Vlastní šéfkuchař
- Výhodný mobilní tarif
- Zahrádka / terasa
- Firemní chata
- BBQ sessions

Informace o náboru

Zaujalo? Pošli nám své CV nebo odkaz na LinkedIn/GitHub repozitář. Nebo rovnou napiš s čím máš zkušenosti. Těšíme se!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační technologie, řízení projektů

Praxe na pozici/v oblasti

Alespoň 2 roky zkušeností s React nebo React Native

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Další výbava, kterou bychom uvítali, ale není podmínkou:
- MongoDB, Node.js
- Angličtinu ovládáš alespoň na úrovni čtení technické dokumentace, komunikační znalost velkou výhodou

Náš stack:
- Frontend: React, HTML, CSS, Javascript
- Backend: NodeJS, Typescript, PHP
- Mobile: React Native
- API: GraphQL, REST
- DB: MongoDB, PostgreSQL, MySQL, MariaDB
- Utils: ORM
- TypeScript
- AWS, Firebase
- JIRA, Gitlab, Github

Co by se ti mohlo hodit navíc:
- Certifikace / VŠ titul z computer science
- Zkušenost s JIRA

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Movisio - česká firma se silnou vizí, vytváříme profesionální vizuální a softwarové projekty již více jak 20 let. Našimi třemi pilíři jsou vývoj software, 3D a solutions. Na výběr z toho, komu a co jsme v poslední době dodali se můžeš podívat tady. Stejně tak víme, jak důležitý je skvělý tým, se kterým si rychle padneš do noty – bude vedle tebe stát zkušená parta programátorů, grafiků a teamleaderů, se kterou společně dotáhnete projekty do úspěšného konce.
ID: 4055381  Posting date: 4.6.2021