Telesales Specialist

MultiSport Benefit, s.r.o.

Místo práce
Lomnického 1705/5, Praha 4-Nusle, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Kvartální ohodnocení dle nastavených KPI's a provize za akvizici.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme Tebe?

Baví Tě sport, rád/a komunikuješ s lidmi a chceš získat více zkušenosti s prodejem?
Umíš dotáhnout obchod do konce a rád/a se učíš nové věci?
Rád/a mluvíš se zákazníky po telefonu, ale nechceš sedět v klasickém call centru?
Dokážeš se zamyslet nad přínosem naších produktů pro klienty?

O čem bude Tvá nová práce?

- Udržování telefonického kontaktu s firemními klienty a držiteli karet.
- Péči o firemní klientelu (převážně telefonicky) s cílem budování vztahu.
- Informování klientů o novinkách, řešení jejich požadavků a sdílení informačních materiálů.
- Nabízení a rozšiřování programu MultiSport do malých a středních firem.
- Aktivní spolupráci s ostatními odděleními v rámci Sales oddělení i napříč firmou.
- Administrativě spojené s péčí o své portfolio.
- Reportingu nadřízenému.

Co je důležité už znát a mít?

- Min. SŠ vzdělání.
- Zkušenost v zákaznickém servisu nebo s prodejem po telefonu výhodou.
- Velmi dobrou znalost MS Office a práce s PC.
- Příjemné vystupování do telefonu.
- Aktivní přístup a tah na branku.
- Schopnost pracovat v týmu i samostatně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Brand, který si prostě zamiluješ.
- Dynamické prostředí zaměřené na rozvoj a neustálé zlepšování.
- Otevřenou komunikaci pro tvé nápady a kreativitu.
- Kariérní a osobní růst díky školením dle individuálně sestaveného plánu rozvoje.
- Kolegové budou i přáteli a podnikneme společně nejrůznější teambuildingy, dny zdraví, workshopy a další akce.
- Sick days, flexibilní pracovní dobu, 25 dní dovolené.
- Dobré občerstvení když slavíme úspěchy, narozeniny, máme týmové snídaně anebo je prostě jen ovocný den.
- Kartu MultiSport, s níž můžeš sportovat každý den, a to je přece to nejdůležitě

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Již od roku 2010 v Česku naplňujeme jednoduché poslání: nabízíme zaměstnaným lidem možnost kompenzovat jejich pracovní vytížení. Pomáháme jim nastolit vyvážený osobní a pracovní život. Věříme, že spokojenější a zdravější zaměstnanci jsou produktivnější.
Korporátním klientům nabízíme MultiSport program: koncept motivace zaměstnanců k pravidelnému pohybu a relaxaci.
Společnost MultiSport Benefit s.r.o. stále roste a s ní můžeš růst i Ty.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců