Fyzioterapeut Viedeň. Začiatok možný aj bez nostrifikácie

MyoFit s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zahraničného partnera - sieť domovov pre Seniorov vo Viedni hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu fyzioterapeut. Ide o zamestnanie priamo pre rakúskeho zamestnávateľa.

Rakúska nostrifikácia je výhodou, ale nie je VYŽADOVANÁ pre nástup do zamestnania. Nostrifikovanie sa usutoční počas zamestnania. Pre uchádzačov bez nostrifikácie ponúkame možnosť NOSTRIFIKÁCIE nevyhnutnej pre výkon povolania v Rakúsku prostredníctvom našej spoločnosti!

Náplň práce:

fyzioterapeut: každodenná fyzioterapeutická starostlivosť pre klientov domovov dôchodcov.

ponúkaná brutto mzda:

fyzioterapeut: 25.200 - 30.800,- EUR / rok

Jedná sa o prácu na plný úväzok pre sieť etablovaných súkromných domovov dôchodcov.
13. 14. plat. Zaradenie do skupiny ťažkých zamestnaní so skorším odchodom do penzie. Využívanie cudzieho jazyka pri práci. Priateľský kolektív.

Výberové konanie tvoria dve časti. Prvá časť sa koná na Slovensku. Jej obsahom je preverenie jazykový znalostí a posúdenie vhodnosti kandidáta na základe predložených dokladov o vzdelaní a praxi. Druhá časť sa koná v Rakúsku vo Viedni priamo u zamestnávateľa. Jej obsahom je preverenie odborných zručností.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Kliniky fyzikálnej rehabilitácie Viedeň, Salzburg, Krems - sieť súkromných domovov Seniorov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapeut

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť MyoFit s.r.o. poskytuje od roku 2010 komplexné služby v oblasti sprostredkovania práce v zahraničí.
Jedným z hlavných benefitov spoločnosti MyoFit s.r.o. je konkrétne zameranie na pracovný trh Rakúska, Veľkej Británie a Nemecka a úzka špecializácia prevažne na sprostredkovanie práce pre oblasť zdravotnej starostlivosti.
Zameranie na konkrétnu oblasť sprostredkovania umožňuje poskytovať našim klientom prvotriedny servis od výberu vhodnej pozície pre každého uchádzača, odborných jazykových pohovorov až po poradenstvo pri získavaní potvrdenia o rovnosti vzdelania (nostrifikácia), ktoré je potrebné pre vykonávanie povolania v zdravotníckych odboroch mimo územia Slovenskej Republiky v iných členských štátoch Európskej Únie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4079041  Posting date: 23.8.2022  Lower salary limit (gross): 2 200 EUR/mesiac