Kolega do kanceláře - Trader (Junior)

Nelson Markets, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 55 000 Kč/měsícprémie, provize, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme posily do našeho týmu!
Umíš naslouchat, vysvětlit, ale zároveň i přesvědčit jasnými a srozumitelnými argumenty.
Můžeš být klidně i absolvent/ka s nějakou podobnou zkušeností. Desítky let praxe nejsou rozhodující,
důležitá je energie a chuť pracovat.
Náplní práce

- poradenství klientům při jejich obchodování
- podpora při zprostředkování obchodu na tuzemských a zahraničních trzích
- péče o významné stávající klienty společnosti
Na inzerát určitě odpovězte, i když splňujete „jen“ 70 až 80 % požadavků. Pokud vás daná práce láká, byla by vážně škoda si ji nechat utéct!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

Proč pracovat pro tuto společnost?
Patří ke špičce ve svém oboru, roste a také neustále rozvíjí své zaměstnance.

- Zázemí dynamicky se rozvíjející mezinárodních společnosti
- Platební podmínky: 2 položkový platební systém fixní plat 30.000 kč /HPP flexibilní položka – dle odvedené práce 0–3000 EUR
- roční nefinanční bonusy ve formě košilí, obleků a další…
- Dlouhodobá spolupráce
- Zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností významného profesního růstu
- Multi-kulturní pracovní prostředí s možností zahraničních stáží na našich pobočkách
- Flexibilní pracovní dobu
- Nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

SŠ vzdělání
Český – rodný jazyk
Chuť stát se dobrým obchodníkem
Výborné komunikační schopnosti
Prozákaznickým přístup
Znalost MS Office