Elektromechanik

Nordmeyer SMAG Mining & Drilling Technologies GmbH odštěpný závod

Místo práce
Vratimov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme Elektromechanika na instalace kabelových rozvodů, zapojování rozvaděčů, světel, a jiných prvků našich důlních i povrchových vrtacích strojů. Práce převážně na ranní směně, ale v případě potřeby i v odpoledních hodinách. Možnost práce přesčas a práce o víkendu. Požadujeme: -Praxe v oboru, -vyhláška 50/1978 Sb. (možnost obnovy platnosti v naší firmě), umět pracovat s plány, ochotu cestovat a občas pracovat v zahraničí ( služební cesty - Polsko, Německo). Cizí jazyk výhodou (DE,AJ,RU). Nabízíme: práci pro odštěpný závod tradiční Německé společnosti Normeyer SMAG, práce je na HPP.

Zaměstnanecké výhody, benefity

25 dní dovolené
cestovné - diety
13.-tý plat
příplatky za přesčas, so+ne, svátek
příjemné a přátelské pracovní prostředí

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis (v českém popřípadě i německém jazyce) ve formátu MS WORD na emailovou adresu [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

nárok na elektro vyhlášku
zručnost
samostatnost
kolegialita
selský rozum
dobré znalosti elektroniky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výroba, opravy a servis důlních strojů mezinárodní německé společnosti.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3612745  Posting date: 4.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 40.000 Kč