Vedoucí pobočky pro Notino - Bratislava

Notino

Místo práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
1300 - 1400 € + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Notino v současnosti představuje evropského lídra v online prodeji parfémů a kosmetiky. Protože všichni věříme, že by krása měla být dostupná všem, před několika lety jsme otevřeli naše první pobočky i na Slovensku. A právě pro naši vlajkovou pobočku v Bratislavě aktuálně hledáme Tebe! Člověka, který má již zkušenosti s vedením prodejny, chuť něco dokázat a velkou touhu posunout náš úspěch na Slovensku zase o velký kus dál. Říkáš si, že to zní jako super výzva? Pak neváhej a mrkni níž :-)

Co Tě u nás čeká?

*Budeš mít kompletní zodpovědnost za chod pobočky – od vedení, koordinace a motivace týmu Beauty konzultantek, přes plánování jejich směn, sestavování docházky, až po hodnocení jejich výkonu.
*Zodpovědná/ý budeš i za prodejní výsledky pobočky a za kvalitu poskytovaného zákaznického servisu – aby byl pro všechny naše zákazníky opravdu jedinečný.
*Čeká Tě také práce s finanční hotovostí, se zbožím a s výběrem produktů na prodejnu, jejich naskladněním či pravidelné inventury. Přivoníš si také ke každodenní práci s naším interním softwarem (nic složitého to ale není :-)).
*Aktivně se zapojíš také do prodeje a dalších činností na prodejně i v jejím zázemí – hledáme někoho, kdo bude pro náš bratislavský tým nejen spravedlivým lídrem, ale také inspirací.
*Budeš v denním kontaktu s vedením retailu, regionálními manažerem a HR Business partnerem nejen za účelem naplňování retailové strategie Notina. Díky časté spolupráci poznáš také kolegy z marketingu nebo z logistiky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžeš těšit?

*Na zajímavou práci na HPP v krásném prostředí s velmi atraktivními produkty ze světa kosmetiky a parfémů.
*Čeká Tě také různorodá a proměnlivá pracovní náplň – nudit se v Notinu vážně nikdy nebudeš.
*Můžeš se těšit i na propracovaný systém školení od našich kolegů i externích partnerů.
*Na adekvátní finanční ohodnocení a motivující systém odměn.
*Nemine Tě ani skvělý balíček benefitů zahrnující plně hrazené stravenky, zaměstnanecké slevy na produkty, Multisport kartu, ale také na zajímavé firemní akce (společná setkání vedoucích poboček, letní grilovačky, vánoční večírek a řadu dalších).
*V neposlední řadě na unikátní firemní kulturu, kterou nikde jinde nezažiješ, a velmi přátelské pracovní prostředí. A skvělý tým k tomu!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) and Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Tě představujeme?

*Máš opravdu silné manažerské dovednosti a praxi ve vedení týmu. Dokážeš vést a motivovat prodejní tým, přirozená autorita je Ti vlastní a umíš nejen efektivně hodnotit, ale také řídit výkon týmu nebo poskytovat zpětnou vazbu. Důležité ale je i umění ocenit :-)
*Smysl pro organizaci práce Ti nechybí – jsi schopný delegovat úkoly a řídit práci podřízených.
*Jako proaktivního člověka, který se vyzná v beauty segmentu, má přehled o produktech i o aktuálních trendech, a hlavně velkou vášeň pro to, co dělá našim zákazníkům radost.
*Máš cit pro obchod, vynikající obchodní dovednosti i talent pro jednání se zákazníky. Nejde nám jen o schopnost prodat zboží, ale spíš o touhu uspokojit potřeby zákazníků a cit pro identifikaci jejich potřeb.
*Ovládáš angličtinu na pokročilé úrovni (alespoň B2) – jsme už po celé Evropě a brzy se setkáš s kolegy z jiných zemí.
*V neposlední řadě jako někoho, kdo chce růst, má snahu přicházet s novými nápady, jak mít tu nejlepší prodejnu, a týmového ducha, protože super kolektiv je pro nás to nejcennější :-)

Staneš se jedním z nás?

Říkáš si, že to zní jako ideální práce přímo pro Tebe? Tak neváhej a pošli nám CVčko ještě dnes! Pokud potřebuješ víc informací, napiš mi na LinkedIn nebo klidně brnkni.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Notino působí už ve 24-ti státech Evropy a chystáme další expanzi do nových zemí i mimo evropský kontinent. Bez nadsázky jsme také jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

Notino s.r.o.
Londýnské náměstí 881/6
639 00 Brno
www.notino.cz
ID: 3474157  Posting date: 30.4.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1300 - 1400 € + bonusy