Staň se Notino beauty hvězdou naší pobočky v Košicích!

Notino

Místo práce
Košice, Slovensko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
800 - 900 € + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V Notinu se snažíme, aby byla krása dostupná všem, a proto již brzy otevíráme naši zbrusu novou pobočku v Košicích (Aupark). Z toho důvodu hledáme parťáky a parťačky do nového týmu Beauty konzultantů. Pokud patří produkty ze světa kosmetiky a parfémů mezi Tvé vášně a chceš osobně přispívat k tomu, aby se u nás naši zákazníci cítili co nejpříjemněji, odvaž se a přihlaš se! V Notinu děláme věci jinak a jsme na to náležitě pyšní, a i Ty budeš mít jedinečnou možnost posunout náš úspěch zase o kus dál!

Jaká bude náplň Tvé práce?

• Pro všechny naše zákazníky budeš vytvářet především jedinečný nákupní zážitek.
• Budeš jejich průvodcem světem beauty a jako jejich pomocná ruka jim pomůžeš při výběru zboží nebo aktivně doporučíš produkty, ať už bude jejich přání jakékoliv.
• Zákazníkům se budeš věnovat také na pokladně – ať už s platbou nebo s výdejem objednávek z e-shopu. Občas se může objevit i nějaká ta reklamace.
• Mezi Tvé činnosti bude patřit také příjem zboží z našeho skladu, udržování „zákulisí“ pobočky a další činnosti v zázemí, které jsou spíše fyzického rázu. Nebudeš tedy pouze na prodejně :-)
• Neboj, rozhodně nemusíš být technický supertalent, ale práce s interním softwarem (např. při inventarizaci) by Tě neměla budit strachy ze spaní.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžeš těšit?

• Na stabilní a zajímavou práci na HPP ve voňavém prostředí kosmetiky a parfémů v opravdu velmi rychle rostoucí společnosti (aktuálně jsme již ve 23 evropských zemích a za 14 dní vstupujeme do Ruska)
• Navíc na motivující systém odměn a k němu bonusy za obrat prodejny.
• Díky pravidelným produktovým školením si přičichneš k posledním novinkám na trhu, které hýbou světem beauty – čekají Tě ale také školení prodejních dovedností, osobního rozvoje a řada dalších.
• Kromě balíčku benefitů zahrnujícího stravenky (plně hrazené zaměstnavatelem), zaměstnanecké slevy na našem e-shopu nebo možnost zvýhodněného mobilního tarifu, nabízíme také příspěvek na oblečení dvakrát ročně, aby Ti to na pobočce slušelo. Rádi Tě mezi námi uvidíme i na celofiremních akcích.
• Na hodně neformální atmosféru a skvělý tým k tomu
• Nástup dle dohody - ideálně od 1.11.

Informace o náboru

Výběrové řízení bude probíhat ve 2. kolech. Nejdřív se mrkneme na Tvůj životopis a průvodní (motivační) dopis a pokud nás zaujmeš, tak si Tě pozveme na osobní setkání, které proběhne 4.10. přímo v Košicích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe očekáváme my?
• Máš chuť pracovat s lidmi a vytvářet vstřícné a příjemné prostředí pro naše zákazníky.
• Zájem o kosmetiku a parfémy je Ti přirozený – ať už máš svého oblíbeného influencera na Instagramu nebo sleduješ aktuální trendy, jakým se svět beauty ubírá.
• Jsi týmový hráč s pozitivním přístupem – v Notinu máme super kolektiv a příjemné pracovní prostředí je pro nás jedna z nejdůležitějších věcí vůbec.
• Mezi Tvé vlastnosti patří i samostatnost, spolehlivost a pečlivost, abychom věděli, že se navzájem na sebe můžeme 100% spolehnout.
• Potom také reprezentativní vzhled a vystupování – nemáme žádné specifické požadavky, ale chceme, aby setkání s Tebou bylo příjemné jak pro nás, tak pro naše zákazníky.
• Preferujeme nové parťáky na osmihodinové směny, ale není problém se domluvit :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Notino je jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3773037  Posting date: 26.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 800 - 900 € + bonusy