Stavbyvedoucí

NWT a.s.

Místo práce
třída Tomáše Bati, Zlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle možností kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného stavbyvedoucího, který se s námi bude podílet na projektu ,, Park tower” na ulici Lorencova ve Zlíně. Celý project si můžete prohlédnout ve videu níže a pokud se Vám bude líbit, přidejte se k nám.

Náplň práce:
Tato pozice je vhodná pro člověka, který dokáže převzít plně zodpovědnost za svou práci, bude mít totiž na starost řízení stavby a vedení lidí, jenž se projektu účastní.
Prostě si vezme pod svá křídla dokumentaci, a především celkovou realizaci dle požadavků investora v té nejekonomičtější variantě.

Shrnutí:
• Řízení svěřené stavby
• Koordinace a řízení prací
• komunikace s dodavateli a koordinace jejich služeb podle potřeby stavby
• práce s výkresovou dokumentací staveb a kontrola správné realizace stavby
• a mnoho dalšího

Pokud by tě zajímal podrobnější popis přidělených činností, moc rádi ti ho poskytneme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme :

• peníze – pevnou mzdu + výkonnostní složku (za dosažení cílů)
• příspěvek na stravné
• benefitní systém cafeterie
• maximální důvěru a podporu samostatnosti
• mobilní telefon, notebook,
• přijetí do skvělé party nadšených lidí, kteří si vzájemně důvěřují, vzájemně se podporují a kde panuje (téměř pořád) pohoda a dobrá nálada

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost NWT a.s. se řadí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy v České republice. Filozofií NWT je nabízet komplexní služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Cílem společnosti je kvalita, spolehlivost a dlouhodobý vztah s klienty založený na vzájemné důvěře. Vizí společnosti je přinášet lidem nové světové technologie (New World Technologies), být číslo jedna v Evropě v šíři nabídky alternativních zdrojů energie, rozvíjet nezávislou, pro partnery finančně motivující energetiku, která bude v souladu s životním prostředím a celosvětovou enviromentální politikou.
Společnost NWT je zisková a stabilní společnost s dlouholetými základy. Příznivých výsledků dosahuje i navzdory stagnující ekonomické situaci, což dokazuje stabilitu, důvěryhodnost a profesionalitu naší společnosti, která na trhu funguje již přes 25 let. Zaměstnává téměř 400 pracovníků v oborech IT, telekomunikace, energetické úspory, stavebnictví a zemědělství.
ID: 3474353  Posting date: 21.8.2018