Process Developer senior

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
District Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vytváříme aplikace, které zákazníkům RunMyProcess zjednoduší a zpřehlední práci v jejich podnikových systémech a nástrojích.- spolupráce s Business Analytikem nebo Lead Developerem na podrobných specifikacích aplikace,- aktualizace specifikací na základě požadavků klienta,- vedení služebně mladších členů týmu,- vytvářet jasný, efektivní kód podle zadaných specifikací,- integrovat aplikace s programy a platformami třetích strach,- ověřovat, testovat a nasazovat aplikaci,- spravovat jednotlivé verze kódů podle standardů,- vytvářet technickou dokumentaci podle referenčních a reportovacích standardů,- zajišťovat podporu aplikacím v produkčním prostředí,- spolupracuje s core vyvojáři platformy,- zajišťuje podporu aplikacím v produkčním prostředí (když vytvoří aplikaci, už se o ni stará celou dobu),- spolupracuje s core vyvojáři platformy,- úzce spolupracovat s oddělením zajišťování kvality při opravě vzniklých chyb,- aktualizovat technickou dokumentaci při implementaci změn v kódu,- poskytovat podporu během testování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- budete součástí nového projektu pro mezinárodního zákazníka,- práce na plný úvazek,- mezinárodní prostředí,- každodenní využití jazyků,- příjemné pracovní prostředí v dynamickém týmu,- možnosti dalšího rozvoje a kariérního postupu (jazyková akademie, školení měkkých dovedností, Excel, CISCO/ITIL akademie),- další zaměstnanecké benefity.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- HTML5/CSS3/JavaScript se za měřením na moderní techniky a frameworky,- znalost SQL nebo MongoDB databází,- porozumět dokumentaci od poskytovatele služeb pro rozhraní API,- chtít se rozvíjet a učit novým technologiím,- agilní přístup k vývoji,- 3 – 5 let zkušeností s vývojem (ideálně s referencemi)- životopis v českém a anglickém jazyce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3885544  Posting date: 5.3.2020  The job comes from another website or source.