Údržbář TZB Liberec DPP/IČO

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Liberec, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Údržbář/Zručný řemeslník - spolupráce formou dohody nebo IČO
Hledáme údržbáře v Liberci. Jedná se o dlouhodobou výpomoc běhěm dovolených a zástupů. Spolupráce na Živnostenský list nebo formou dohody.

Co bude náplní Vaší práce?
  • Budete pracovat na jednom objektu.
  • Budete vyměňovat žárovky, provádět opravy a údržbu budovy.
  • Budete ledacos opravovat, skládat, přišroubovávat, vrtat, přilepovat, upevňovat.

Co od Vás očekáváme?
  • Vyhláška č.50/1978 Sb. výhodou.
  • Manuální zručnost.

Co Vám můžeme nabídnout?
  • Zázemí silné, ryze české společnosti.
  • Maximální podporu od celého týmu.
  • Dlouhodobou spolupráci.
  • Jistotu měsíčního výdělku a včasnou výplatu na účtu.
  • Místo výkonu práce: Liberec.
  • Spolupráce na IČO nebo DPP.
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou.

Pečlivě si přečteme každý životopis a zaručujeme, že dostanete odpověď. Kontaktujte nás pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4023957  Posting date: 22.1.2021  The job comes from another website or source.