Řidič-strojník pro práci v Německu

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
11,9 EUR/hod.Mzda je vyplácena v českých korunách, ale cestovní náhrady ve výši cca 200 €/týdně jsou vypláceny hotově v eurech.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme parťáka do našeho týmu pro práci v Německu, který pochází z okolí Mostu, Chomutova nebo Litvínova.
Pokud vám nevadí pracovat v turnusech a jste aktivní řidič s průkazem skupiny C, který se nebojí pracovat i rukama, tak neváhejte a přidejte se k nám!
Znalost německého jazyka není podmínkou, ale pouze výhodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Přeprava, ubytování a cestovní pojištění hrazené zaměstnavatelem
5 dnů dovolené navíc
Zvyšování kvalifikace
Firemní bezúročná zápůjčka
Možnost zapůjčení majetku firmy (auta, stroje, zařízení)
Pojištění odpovědnosti (tzv. pojistka na blbost)
Kulturní akce společnosti
Očkování pro klíšťové encefalitidě
Příspěvek na penzijní připojištění a soukromé životní pojištění
Akciový program skupiny VINCI

Informace o náboru

Oslovili jsme Vás? Pošlete svůj životopis na [email protected]. s informací, o jakou pozici máte zájem. Ozve se Vám buď pracovník, v jehož týmu budete pracovat, nebo personalistka.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B, C

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Mít chuť pracovat a nebát se fyzické práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme elektromontážní společnost s téměř 30letou tradicí a zakládáme si na příjemné a lidské firemní atmosféře. Svých zaměstnanců si vážíme - covid, necovid, u nás máte práci jistou. Protože právě díky Vám můžeme dále růst a přinášet energii do českých domovů a měst.
ID: 3507877  Posting date: 9.11.2020  Lower salary limit (gross): 11,9 EUR/hod.