Dělník do ruční výroby

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Beroun, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
27.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
110 kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vkládání připraveného materiálu nebo obrubků do nástroje nebo upínacího zařízení v seřízeném stroji.
Opracovávání materiálu nebo obrubků podle pracovní karty.
Kontrola výrobku, ukládání do přepravky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Po zkušební době se plat navyšuje dle pracovního výkonu
Příplatek za práci v noci – 25% (dle zákoníku práce 10%)
Příplatek za práci o víkendu – 50% (dle zákoníku práce 10%)
Stravenky – 100 Kč
22 dní dovolené
Bonusy, prémie (věrnostní a přítomnostní prémie – max. 50% hrubé mzdy)
Příspěvek na životní pojištění (cca roce)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost se zabývá výrobou kovových spojovacích součástek do automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe z výrobní společnosti výhodou
Zájem o dlouhodobou spolupráci
Spolehlivost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3476800  Posting date: 23.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 110 kč/hod.