Operátor/ka výroby

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Uherské Hradiště, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
4.3.2019
Mzdové podmínky (brutto)
104 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátor ve výrobě - chemický průmysl, výroba kondenzátorů
Obsluha strojů
Vizuální kontrola výrobků
Práce je v nerovnoměrném provozu - 12 hodinové směny (krátký-dlouhý týden nebo o všední dny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda 104 Kč/h + 14 Kč docházkový bonus
Příplatek za víkend 10 %
Příplatek za noční směnu 25 Kč
Příplatek za přesčas 50 %
Kvartální bonusy
Výkonnostní bonusy až 2000 Kč/měs. (při splněném pracovním fondu)
Příplatek za práci ve ztíženém prostředí (dle pozice)
Příspěvek na stravování
2,5 sick days
20 dní dovolené
Ubytování zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost se zabývá výrobou pasivních elektronických součástek.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SOU/SŠ vzdělání
Praxe v automotive prostředí
Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost
Ochota pracovat v nerovnoměrném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3609851  Posting date: 28.2.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 104 Kč