Montér sanity, topení a ventilací do Německa

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Göttingen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 800 - 3 000 EUR/měsíczákladní mzda je 1500-1800 EUR hrubého (podle hodin) plus diety 900 EUR čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme 2 montéry na montážní práce, opravy a údržbu zařízení v oblasti topení, ventilací, sanity.

Náplň práce:
- instalace vodovodních a kanalizačních zařízení a sanitárních zařízení
- instalace vytápěcích systémů (podlahové topení, ústřední topení)
- přestavba a montáž ventilačních konstrukcí
- práce se vykonává dle pokynů německého mistra a podle výkresů

Prosíme zájemce o životopisy v češtině a němčině.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- německé zdravotní a sociální pojištění
- hrazené svátky a přesčasy
- placenou dovolenou až 30 dnů ročně
- vánoční prémie a příspěvky na dovolenou
- koordinátora v Německu mluvícího česky
- 10 EUR hrubého na hodinu + 6 EUR čistého na hodinu
- mzda měsíčně čistého vychází cca 2100 EUR
- 40 hod. týdně
- pracovní oblečení
- nářadí
- zajištěné ubytování, které si zaměstnanci hradí sami nebo se strhává ze mzdy (cca 20 EUR na noc)
- nástup ihned
- pracoviště Gottingen

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Instalace vodo-topo a vzduchotechniky na stavbách

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

instalatér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- praxe v oboru
- vyučení v oboru instalatér vody, topení, vzduchotechniky
- praxe ve svářená autogenem výhodou
- znalost výkresové dokumentace
- němčina na komunikativní úrovni alespoň u 1 z páru (schopnost domluvit se na stavbě s mistrem)
- jedno auto

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3666312  Posting date: 13.5.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2 800 - 3 000 EUR/měsíczákladní mzda je 1500-1800 EUR hrubého (podle hodin) plus diety 900 EUR čistého