Stavbyvedoucí/mistr na vedení projektů v zahraničí

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Trinidad and Tobago
plný úvazek
Termín nástupu
léto 2021
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 4 000 EUR/měsícdiety

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro českou stavební společnost hledáme zkušeného stavbyvedoucího/mistra na vedení projektů v zahraničí, aktuálně v Trinidadu a Tobagu (Jižní Amerika).

Bude mít zodpovědnost za český stavební tým a organizaci práce na výstavbě v Trinidadu a Tobagu a následně na dalších zahraničních projektech. Jedná se o hliníkové konstrukce, výplně otvorů a částečně i ostatní vnější povrchy (fasády).

Co od Vás očekáváme?
- min. SŠ stavební
- praxe s ocelovými (hlíkovými) konstrukcemi podmínkou
- zkušenosti s vedením velkých staveb min. 5 let
- anglický jazyk slovem i písmem na pokročilé úrovni nutností
- španělština velkou výhodou
- zkušenosti ze zahraničí vítány
- organizační schopnosti, schopnost motivace, flexibilita
- ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce na HPP
zajímavá pracovní zkušenost v zahraničí
ubytování v místě
velmi dobré pracovní ohodnocení 60 000,--CZK/měsíc + diety dle zákona
nástup cca léto 2021

Informace o náboru

pošlete prosím životopis

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

výplně stavebních otvorů a fasády

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

stavební

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Španělský jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

stavebnictví

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4061107  Posting date: 13.4.2021  Lower salary limit (gross): 2 500 EUR/měsíc