Vedoucí skladu

OptimNet Solutions s. r. o.

Místo práce
Říčany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 Kč/měsícměsíční a roční bonusy, stravenky, zvýšený noční příplatek, dovolená 25 dní, a jiné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme spolehlivého a zkušeného vedoucího skladu pro noční provoz do Říčan u Prahy. Náplň práce: Řízení skladového procesu - dohled a řízení provozu skladu a týmu skladníků, na bezchybné naskladnění, vyskladnění zboží, organizace práce na skladě, dodržení termínů. Řízení týmu 15 skladníků. PRÁCE V NOČNÍM PROVOZU. Potřebné předpoklady: vedení týmu, dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, svědomitost, důslednost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavé finanční ohodnocení včetně zvýšených nočních příplatků, pracovní benefity, dny volna navíc s náhradou mzdy. Mzda od 45.000,-,( dle zkušeností až 55.000,-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rozrůstající se společnost zabývající se dopravou a logistikou.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3421654  Posting date: 9.6.2021  Lower salary limit (gross): 45 000 Kč/měsíc