Pracovník služeb pro zákazníky

People scout

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
47 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Momentálně hledáme několik dopravních specialistů, kteří by se rádi připojili k rozličným týmům pracujícím v plnících, třídících a doručovacích centrech napříč Velkou Británií, Španělskem a Českou republikou.
Jedná se o náročnou a kritickou roli při zajišťování hladkého fungování dopravní sítě. Podílejte se přímo na rozvoji tohoto inovativního oboru elektronického obchodování a pomozte nám stát se evropskou jedničkou na trhu.

Role
Jako dopravní specialista budete pracovat na určení budoucí poptávky po dopravních zdrojích. Náplní vaší práce bude vytváření přesných kapacitních plánů a plnění výkonnostních cílů. Budete rovněž řešit jakékoliv případné problémy, s nimiž by se mohli potýkat naši zákazníci.
Stanete se expertem na dopravu a stanete v čele prvoplánových operací, poskytujíc podporu a vedení vašim kolegům. Budete činit důležitá rozhodnutí a plnit své povinnosti nad rámec své odpovědnosti při vedení projektů či úkolů.

Mezi vaše povinnosti patří:
• Vyvíjení ukazatelů výkonnosti ovlivňujících obchodní výsledky
• Zkoumání základní příčiny selhání výkonnosti prostřednictvím řešení problémů a vytváření procesů či akcí pro jejich trvalé odstranění
• Poskytování užitečného pohledu za účelem zdůraznění dopadu trendů na naši obchodní činnost a pomáhat tak činit důležitá rozhodnutí na základě získaných dat
• Vytváření simulací a zhodnocení s cílem usnadnit rozhodování vrcholovému managementu
• Navrhování efektivních standardních provozních postupů na základě obchodních požadavků
• Získávání a vykazování dat z široké škály databází (pomocí nástrojů jako Excel, Access, SQL anebo jiných systémů pro správu dat) a sestavování souvisejících hlášení a analýz podle potřeby
• Vymezování obchodních a funkčních požadavků pro technologické týmy našich klientů vytvářejících a vylepšujících softwarové systémy a nástroje používané týmem.
• Působit jako klíčový obchodní partner a osoba odpovědná za eskalaci pro dopravce
• Komunikace s externími zákazníky (přepravci, prodávající nebo dodavatelé) a interními zákazníky (prodej, financování, softwarová podpora, plnící centra)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kariérní vyhlídky
Rozpoznáváme a odměňujeme tvrdou práci. Připojte se k nám a váš závazek k plynulému řízení celkové produktivity daného oddělení vás dovede na cestu k nevídaným kariérním příležitostem. Stačí se zeptat jednoho z ředitelů, který začínal na jedné ze základních pozic.

Co vám nabízíme?
Kromě slušného platu a odměňující kariéry se můžete těšit na následující výhody:
• 24 dnů dovolené za rok
• Program podpory zaměstnanců
• Rodičovská dovolená
• Úžasné firemní slevy

Informace o náboru

Co dělat dále
Popadněte svou šanci prosadit se a vydejte se na cestu za odměňující kariérou spolu s jednou z největších společností na světě.
Podejte svou žádost nyní!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
Dopravní specialista není snadná práce. Avšak vaše schopnost řešení problémů, odhodlání k neustálému zlepšování a zapálení pro vedení a spolupráci s ostatními zajistí pozitivní dopad vaší činnosti na všechny aspekty vaší práce.
Nevyžadujeme zkušenosti s prací na podobné pozici. Právě naopak, možná pracujete v zákaznickém servisu, IT podpoře nebo pohostinství a hledáte změnu.
Přesto existují jisté základní požadavky:
• Flexibilní pracovní doba – náš klient pracuje 24 hodin denně
• Zkušenosti s IT systémy a programy, jako je např. Excel
• Schopnost připravovat, reportovat a interpretovat velké soubory dat
• Silné verbální a písemné komunikační dovednosti
• Důraz na detail a organizační schopnosti
• Schopnost určovat priority v komplexním a rychlém prostředí
• Schopnost budovat vztahy s externími a interními investory

Plusem, i když ne nutností, je také následující:
• Bakalářský titul či ekvivalentní titul v oboru logistika / dodavatelský řetězec / matematika / věda / inženýrství
• Předchozí pracovní zkušenosti s provozní činností / dodavatelskými řetězci / logistikou / elektronickým obchodováním nebo analytickou činností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 3724626  Posting date: 26.7.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 47 000 CZK