Manipulant - obsluha VZV

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Okres Karviná

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost zabývající se železničním průmyslem přijme zaměstnance na pozici řidič vysokozdvižného vozíku.

Nabízíme práci ve stabilní firmě s dlouholetou historií s nástupem možným ihned.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na hlavní pracovní poměr
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Mzda od 93,-/hod. + nadstandardní příplatky + odměny
- Příspěvek na stravování
- Možnost týdenních záloh

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Platné oprávnění na VZV
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- Samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3312390  Posting date: 16.2.2018