Manipulační dělník v zinkovně

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Kroměříž, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na hlavní pracovní poměr ihned přijmeme manipulačního dělníka do zinkovny.
Jedná se o navěšování a svěšování profilů určených pro zinkování.
Práce ve stabilní a prosperující společnosti, která Vám může zaručit dlouhodobé uplatnění.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Hlavní pracovní poměr
*Motivující mzdové ohodnocení + denní diety ve výši 205,- + odměny a příplatky
*Dlouhodobé uplatnění
*Zaučení
*Nástup ihned/dohodou
*Ubytování zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Rodinný podnik založený v roce 1948 je zárukou kvality, spolehlivosti a řemeslné poctivosti. Obratnost, řemeslná zručnost a pečlivost je nejvyšší prioritu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Fyzickou zdatnost
* Zodpovědnost
* Pracovitost
* Dobrý zdravotní stav
* Dobrou pracovní morálku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3353004  Posting date: 6.6.2019