Výrobní dělník - montáž lednic a mrazáků - 23.000,-Kč + prémie , zdarma ubytování

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Český Krumlov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 Kč/měsíc- Mzda 23.000,-Kč Kč čistého vč.diet a prémií , možnost přesčasů - Prémie až 5.000,-Kč - Denní diety ve výši 206,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prosperující společnost působící v oblasti chladících systému rozšiřuje tým svých zaměstnanců a přijme nové kolegy na pozici výrobního dělníka pro montáž chladírenské techniky.

Práce na zaučení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Hlavní pracovní poměr, dlouhodobá spolupráce
- Mzda 23.000,-Kč Kč čistého vč.diet a prémií , možnost přesčasů
- Prémie až 5.000,-Kč
- Denní diety ve výši 206,-
- Ubytování zdarma , proplacené cestovné
- Možnost týdenních záloh
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Informace o náboru

V současné situaci stále nabíráme. Za zvýšených hygienických opatření probíhají pohovory i nástupy nových pracovníků do všech regionů ČR. Během pracovní doby jsou dodržována bezpečnostní opatření proti nákaze nového typu koronaviru SARS-CoV-2.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Prosperující společnost působící v oblasti chladících systému

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU vzdělání technického směru nebo 2 letá praxe ve výrobě
- Samostatnost, spolehlivost
- Manuální zručnost
- Dobrá pracovní morálka
- Ochotu pracovat ve směnném provozu
- Dobrý zdravotní stav
- Životopis

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3912198  Posting date: 14.5.2020  Lower salary limit (gross): 23 000 Kč/měsíc