Koordinátor/ka skladu

PetCenter CZ s.r.o.

Do Čertous 2634/7, 193 00 Praha 9-Horní Počernice, Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á bude zodpovědný za řízení a koordinace všech procesů ve skladu e-shopu. Máte zkušenost s podobnou prací, chcete na sobě dál pracovat a aktivně se podílet na zlepšení chodu a procesů na našem skladu? Napište nám!

CO BUDE VAŠE PRÁCE?
* efektivní koordinace všech procesů ve skladu při objednávce z e-shopu
* zodpovědnost za plánování dostatečné kapacity pracovníků na den
* koordinace pracovníků v různých částech skladu dle procesů
* zodpovědnost za dodržování a kvalitu všech procesů
* včasná příprava objednávek na výdej (každodenní činnosti)
* odesílání dat ze systému – kontrola správnosti a úplnosti dat
* příjem a evidence vratek zásilek
* komunikace s administrativou a vedením logistiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě
* odpovídající finanční ohodnocení a čtvrtletní prémie
* stravenky, příspěvek na vzdělávání, zaměstnanecká sleva na produkty
* firemní akce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* čistý trestní rejstřík
* zkušenost na podobné pozici
* orientaci ve skladovém hospodářství a skladových prostorech
* zkušenost s vedením a organizací podřízených
* samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
* schopnost samostatné práce i práce v týmu
* řidičský průkaz VZV
* schopnost práce s informačními systémy a MS Office (pokročila znalost)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2735808  Posting date: 25.9.2016