Epidemiológ

Pharm-In, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacVýška mzdy je orientačná a závisí od nadobudnutých znalostí a pracovných skúseností uchádzača. Možnosť 13. platu a odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme špecialistu na pozíciu epidemiológa/odborníka vo verejnom zdravotníctve, ktorý bude zodpovedný za prípravu a realizáciu epidemiologických štúdií, kvalitatívnych prieskumov zameraných na zdravotnú starostlivosť a výpočet, vyhodnocovanie a interpretáciu relevantných indikátorov zdravia v populácii. Vašou úlohou bude:

• Príprava teoretických podkladov o využívaní zdravotnej v starostlivosti v klinickej praxi v závislosti od terapeutickej oblasti
• Participácia na farmakoenokomických projektoch na oddelení epidemiológie a bioštatistiky
• Zodpovednosť za logiku dotazníkov kvalitatívnych prieskumov a deskriptívnych štúdií
• Samotná realizácia zberu údajov pre kvalitatívne prieskumy a neintervenčné štúdie v teréne
• Analytické a základné štatistické vyhodnocovanie výstupov a získaných dát, príprava súhrnných prezentácií a publikácií
• Práca so zverejnenými údajmi štátnych inštitúcií a tvorba výstupov pre potreby iných oddelení
• Aktívna účasť na vybraných konferenciách v SR aj zahraničí
• Komunikácia s odbornou verejnosťou v zdravotníctve, klientami a projektovým tímom

Ponúkame:
• Atraktívnu a zodpovednú prácu v malom, príjemnom kolektíve
• Možnosť vzdelávania
• Príjemné pracovné prostredie a firemnú kultúru
• Flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočnej práce z domu
• Príťažlivý sociálny program (5 dní voľna počas choroby, príspevok na stravu nad rámec zákona, podpora športových aktivít a i.)

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štrukturovaný životopis v SJ a AJ na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejné zdravotníctvo, medicína, farmácia, prírodné vedy (biológia), veterinárna medicína, absolvent multidiciplinárnych zdravotníckych odborov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti:
• MS Office: mierne pokročilý
• MS Excel: pokročilý (prevažná časť práce prebieha v MS Excel)
• Skúsenosti s prácou s dátami a ich vyhodnotením je podmienkou
• Skúsenosti s prácou s štatistickým programom (Statistica/ SPSS/ SAS/iné) alebo analýzou dát (The R Project for Statistical Computing/ Python/iné) je výhodou
Dalsie predpoklady:
• Precíznosť, komunikatívnosť, prispôsobivosť pri práci s odbornou verejnosťou, analytické a logické myslenie
• Aktívny prístup k práci a riešeniu problémov, príjemné vystupovanie, dôslednosť
• Samostatnosť a zároveň schopnosť tímovej spolupráce

Sme vedúcou spoločnosťou na Slovensku v oblasti služieb potrebných pri uvádzaní nových liekov do klinickej praxe a ich sprístupňovaní pacientom. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a v priebehu niekoľkých rokov sa stala garanciou odbornosti a profesionality vo svojej oblasti pôsobenia. V našom tíme máme odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami a expertízou v rôznych oblastiach (epidemiológia, medicína, farmácia, HTA, matematika, bioštatistika, IT, data mining a pod.). Naša práca nás baví, pretože veríme, že kombináciou profesionality, skúseností a inovatívnosti môžeme prispievať k zlepšovaniu liečebných možností a tým aj zdravia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3686476  Posting date: 17.3.2020  Lower salary limit (gross): 1 400 EUR/mesiac