How can we help you?

Vy, obchod, komunikace, život

Hledáme obchodníky do těchto krajů:

Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Druh pracovního poměru

živnost
V životě nejsme jen výsek naší osobnosti. Nejsme jen jedna úzce specializovaná role. Tak proč rozvíjet v práci jen svou část, a ne celek?

Jsme společnost zabývající se seberozvojem českých podnikatelů a jejich firem. Ukazujeme, jak svou firmu řídit, jak nastavit systém, pracovat s lidmi. Nicméně pod tím vším je uloženo, jak vůbec uchopit sám sebe. A během naší plavby nám před léty došlo, že bez toho žádný podnikatel nedosáhne toho, čeho chce – života, který ho baví. A to je v podstatě o každém z nás.

Pro naše klienty jsme kotvou, o kterou mohou opřít svou kocábku při své plavbě životem.
Sami pro sebe a pro ty, které baví na sobě pracovat a žít s elánem, jsme přístavem.

Hledáme dalšího z nás. Toho, kdo má rád lidi, nevyhýbá se kontaktu s nimi a umí jim dát svou pozornost. Takový člověk umí obchodovat, aniž to tuší. Toho, kdo chce přímo cítit vlastní výsledek a propojit ho s výsledky ostatních. A nakonec mít práci, ve které může objevovat další své přednosti, prorůstat firmou do dalších směrů, a která se mu stane nedílnou a krásnou součástí života.

Na této pozici budete brázdit vody pouze ve městě, ve kterém bydlíte :)

Chcete nás poznat? Zjistit víc? Napiš na [email protected]

Co je Porto?

Jsme konzultační společnost zaměřená na seberozvoj českých podnikatelů a růst jejich firem. Cest, jak s námi spolupracovat je mnoho, od dlouhodobých programů v menší skupině po individuální péči. Cíl je jeden :) Nalézt tu cestu pro klienta a jeho firmu, která ho bude naplňovat a bavit :)

[email protected]

ID: 4131676  Posting date: 29.7.2021  Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc