Vy, obchod, komunikace, život

Hledáme obchodníky do těchto krajů:

Práce z domu

Druh pracovního poměru

živnost
V životě máme sebe, své koníčky. Rodinu, své blízké a práci.
Je škoda, byť jen jedno z toho postrádá naplnění.
Obchod je práce, ale i filozofie života pro toho, koho baví. Kdo ho vnímá jako mistrovské dílo komunikace a upřímnou lásku k lidem.
Obchod je vášeň, protože dává člověku pocit jeho sebehodnoty. Ví, kdy je úspěšný a kdy ne.
Obchod je vnitřní růst, dává výhry i prohry. A právě ty prohry nás formují nejvíce.
Jsou tyto věty i vaše? Jak každý den u nás vypadá?

Vaše pozice má název obchodní konzultant:

• Vaším cílem je realizovat 4 schůzky denně v místě Vašeho bydliště, které Vám domluví Vaše osobní obchodní asistentka (pozice vyžaduje cestování do max 15km od vašeho bydliště)

• Na domluvené schůzce zjistíte, v čem můžeme klientovi pomoci. Následně se domluvíte na typu spolupráce.

• Klient projde vstupním seminářem a pak začne společně s naším lektorem/konzultantem pracovat na tom, co si přeje vyřešit. Spolupráce může trvat 12 měsíců až několik let. To v případě, že se klient rozhodne zavést více věcí z toho, co se u nás naučí a chce, aby to používali i další lidé z jeho firmy.

• Vy, klient a zbytek našeho týmu jdeme za jedním cílem a tím je klientova lépe fungující společnost a více volného času pro něj.

Na cestě s klienty rostete i Vy. Pronikáte do našeho know-how a zjišťujete, co vše v našem Portu můžete dokázat a zažít.

Co je Porto?

Jsme konzultační společnost zaměřená na seberozvoj českých podnikatelů a růst jejich firem. Cest, jak s námi spolupracovat je mnoho, od dlouhodobých programů v menší skupině po individuální péči. Cíl je jeden :) Nalézt tu cestu pro klienta a jeho firmu, která ho bude naplňovat a bavit :)

[email protected]

ID: 4185820  Posting date: 19.10.2021  Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc